Autor: Redakcja

  • Specjalistyczne Centrum Wspierające Edukację Włączającą


    https://www.youtube.com/watch?v=kPjy9MXKwrI


    HARMONOGRAM STAŁYCH DYŻURÓW ZESPOŁU SCWEW

    DLA RODZICÓW/UCZNIÓW/NAUCZYCIELI

    Piątek w godzinach 12.30-13.30

    LIDER SCWEW – Marcin Kruk

    Wtorek w godzinach 14.30-15.30

    Ekspert ds. edukacji włączającej – Ewa Binkowska

    Ekspert dostępny pod numerem telefonu  608 187 549

    Poniedziałek w godzinach 12.00-13.00

    Ekspert ds. technologii wspomagających – Aneta Łoboda

    Środa w godzinach  13.30-14.30

    Ekspert ds. informacji i ewaluacji – Ilona Wątła

    Czwartek w godzinach 8.00-9.00

    Ekspert SCWEW – Małgorzata Kowalska

    Ekspert dostępny pod numerem telefonu: 794 686 930

    STAŁE DYŻURY OBEJMUJĄ:

    Kontakt bezpośredni – Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej ul. Szkolna 15

    Telefoniczny  -  41 2524817

    e-mail -  scwewzpew@wp.pl

  • Nauczyciele

    1. Chrzanowska Bożena - historia, wiedza o społeczeństwie,
      bchrzanowska@zssuskrzysko.pl
    2. Chyb Mariusz - przedmioty zawodowe mechaniczne,
      mchyb@zssuskarzysko.pl
    3. Dobrowolska Beata - przedmioty zawodowe fryzjerskie,
      bdorowolska@zssuskarzysko.pl
    4. Domagalska Jolanta - chemia, język angielski
      jdomagalska@zssuskarzysko.pl
    5. Frąckiewicz Renata - fizyka, BHP
      rfrackiewicz@zssuskarzysko.pl
    6. Frątczak Arkadiusz - edukacja dla bezpieczeństwa
      afratczak@zssuskarzysko.pl
    7. Golis Donata - przedmioty zawodowe fryzjerskie
      dgolis@zssuskarzysko.pl
    8. Górska Renata - biologia
      rgorska@zssuskarzysko.pl
    9. Grabowska Anna - przedmioty zawodowe fryzjerskie
      agrabowska@zssuskarzysko.pl
    10. Janowska Ewa – przedmioty zawodowe gastronomiczne
      ejanowska@zssuskarzysko.pl
    11. Jurzyński Tomasz – religia
      tjurzynski@zssuskarzysko.pl
    12. Kamińska Nina – matematyka
      nkaminska@zssuskarzysko.pl
    13. Karpeta Marcin – język angielski
      mkarpeta@zssuskarzysko.pl
    14. Karlikowska-Mańko Joanna - informatyka
      jkarlikowska@zssuskarzysko.pl
    15. Kęczkowska Sylwia - przedmioty zawodowe fryzjerskie
      skeczkowska@zssuskarzysko.pl
    16. Kozera Czesława - biologia
      ckozera@zssuskarzysko.pl
    17. Kowlaczyk Jadwiga – matematyka
      jkowalczyk@zssuskarzysko.pl
    18. Kowalik Monika – bibliotekarz
      mkowalik@zssuskarzysko.pl
    19. Kutkowski Jacek – religia
      jkutkowski@zssuskarzysko.pl
    20. Lech-Derlatka Małgorzata - przedmioty zawodowe gastronomiczne, podstawy przedsiębiorczości
      mlechderlatka@zssuskarzysko.pl
    21. Malik Anna – kosmetyka, biologia
      malika@zssuskarzysko.pl
    22. Malik Artur – matematyka, przedmioty zawodowe poligraficzne
      amalik@zssuskarzysko.pl
    23. Mańko Wojciech – wychowanie fizyczne
      wmanko@zssuskarzysko.pl
    24. Mączka Waldemar - przedmioty zawodowe gastronomiczne, wychowanie fizyczne
      wmaczka@zssuskarzysko.pl
    25. Nowak-Wierzchowska Agata – język polski, wiedza o kulturze, bibliotekarz
      anowawierzchowska@zssuskarzysko.pl
    26. Rokita Grażyna - przedmioty zawodowe gastronomiczne
      grokita@zssuskarzysko.pl
    27. Sieczka Halina - przedmioty zawodowe mechaniczne
      hsieczka@zssuskarzysko.pl
    28. Sobocha Agnieszka – pedagog
      asobocha@zssuskarzysko.pl
    29. Sońta Katarzyna – język niemiecki, plastyka
      ksonta@zssuskarzysko.pl
    30. Wiatr Paweł - przedmioty zawodowe mechaniczne
      pwiatr@zssuskarzysko.pl
    31. Wikło Małgorzata – geografia
      mwiklo@zssuskarzysko.pl
    32. Witkowski Wojciech – przedmioty zawodowe mechaniczne
      wwitkowski@zssuskarzysko.pl
    33. Wilkosz-Sitarska Ewelina – język rosyjski, przedmioty zawodowe fryzjerskie
      ewilkoszsitarska@zssuskarzysko.pl
    34. Wnuk Łukasz – język angielski
      lwnuk@zssuskarzysko.pl
    35. Zagajna-Wiatr Joanna – język polski, wychowanie do życia w rodzinie
      jzagajnawiatr@zssuskarzysko.pl