Uczeń

  • Koła zainteresowań


    KOŁO EKOLOGICZNE

    Opiekunowie:  Wikło Małgorzata, Katarzyna Sońta

    Program Koła Ekologicznego:

    • Udział w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej
    • Udział w zbiórce makulatury, baterii, puszek aluminiowych, nakrętek
    • Udział w obchodach Dnia Ziemi
    • Udział w konkursach, rajdach, warsztatach, projektach i innych działania ekologicznych
    • Uczestnictwo w pracach na rzecz szkoły i lokalnego środowiska przyrodniczego
    • Wystawy, wernisaże prac uczniowskich o tematyce ekologicznej i prozdrowotnej
    • Zajęcia plenerowe
    • Współpraca z biblioteką pedagogiczną, miejską, szkolną
    • Współpraca z instytucjami środowiska lokalnego (Starostwem Powiatowym)

    SEKCJA FOTOGRAFICZNA

    Opiekun: Malik Artur

    Program Sekcji Fotograficznej:

    • Rozwijanie zainteresowań sztuką fotograficzną
    • Odkrywanie talentów fotograficznych
    • Rozwijanie zainteresowań, pełniejsze i bardziej celowe korzystanie z możliwości zaplecza komputerowego naszej szkoły
    • Wspomaganie rozwoju indywidualnych talentów
    • Rozwijanie inwencji, wyobraźni i wrażliwości plastycznej uczniów
    • Organizacja wystaw prac podsumowujących dorobek kółka

    KOŁO WOLONTARIATU

    Opiekunowie: Kęczkowska Sylwia, Bożena Chrzanowska

    Program wolontariatu:

    • Angażowanie młodych ludzi do świadomej, dobrowolnej i nieodpłatnej pomocy innym.
    • Rozwijanie wśród młodzieży postawy zaangażowania na rzecz potrzebujących pomocy, otwartości i wrażliwości na potrzeby innych
    • Aktywizowanie  młodzieży  do  działań  na  rzecz  społeczności  szkolnej i lokalnej o charakterze regularnym i akcyjnym.
    • Wspieranie ciekawych inicjatyw młodzieży.
    • Promocja idei wolontariatu w szkole.
    • Kształtowanie postaw prospołecznych wśród młodzieży, uwrażliwianie na problemy drugiego człowieka i włączanie się w ich rozwiązywanie.
    • Kształtowanie umiejętności działania zespołowego.
    • Zdobywanie doświadczeń w nowych dziedzinach.
    • Zwiększanie samodzielności i efektywności działania młodych ludzi.
    • Aktywna współpraca z instytucjami i organizacjami zaangażowanymi wolontarystycznie w środowisku lokalnym.

    KOŁO RECYTATORSKO-POLONISTYCZNE

    Opiekun: Zagajna-Wiatr Joanna

    Program Koła Recytatorsko-Polonistycznego:

    • Rozszerzanie wiadomości i umiejętności uczniów z wybranych dziedzin języka polskiego
    • Wspomaganie rozwoju uczniów, ich recytatorskich i teatralnych zdolności
    • Przygotowanie do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym
    • Prezentowanie twórczości uczniów

    KLUB KRWIODAWSTWA

    Opiekunowie: Paweł Wiatr, Jadwiga Kowalczyk

    KOŁO PLASTYCZNE

    Opiekun: Katarzyna Sońta

  • Plan Liceum dla Dorosłych

    Szczegółowy plan zajęć II LO

     GRUDZIEŃ 2020

    18.12.2020
    1.
    2.
    16.00
    17.30
    HISTORIA B. Chrzanowska
    J. POLSKI J. Zagajna-Wiatr
     
    3.
    4.
    17.35
    19.05
    J. POLSKI
    J. Zagajna-Wiatr
     
    19.12.2020
    1.
    2.
    8.00
    9.30
    J. POLSKI         
    egzamin pisemny J. Zagajna-Wiatr
     
    3.
    4.
    9.35
    11.05
    MATEMATYKA  
    egzamin pisemny N. Kamińska
     
    5.
    6.
    11.10
    12.40
    J. ANGIELSKI   
    egzamin pisemny J. Domagalska
     
    7.
    8.
    12.50
    14.20
    Egzaminy ustne 
    9.
    10.
    14.25
    15.55
    Egzaminy ustne 
    l.p.godzinaSEMESTR V 
    4.12.2020
    1.
    2.
    16.00
    17.30
    J. ANGIELSKI
    J. Domagalska
     
    3.
    4.
    17.35
    19.05
    J. ANGIELSKI
    J. Domagalska
     
    5.12.2020
    1.
    2.
    8.00
    9.30
    J. POLSKI
    J. Zagajna-Wiatr
     
    3.
    4.
    9.35
    11.05
    J. POLSKI
    J. Zagajna-Wiatr
     
    5.
    6.
    11.10
    12.40
    J. POLSKI
    J. Zagajna-Wiatr
     
    7.
    8.
    12.50
    14.20
    J. POLSKI
    J. Zagajna-Wiatr
     
    9.
    10.
    14.25
    15.55
    J. POLSKI
    J. Zagajna-Wiatr
     

     

    LISTOPAD 2020

    20.11.2020
    1.
    2.
    16.00
    17.30
    J. POLSKI
    J. Zagajna-Wiatr
     
    3.
    4.
    17.35
    19.05
    J. POLSKI
    J. Zagajna-Wiatr
     
    21.11.2020
    1.
    2.
    8.00
    9.30
    BIOLOGIA
    R. Górska
     
    3.
    4.
    9.35
    11.05
    BIOLOGIA
    R. Górska
     
    5.
    6.
    11.10
    12.40
    BIOLOGIA
    R. Górska
     
    7.
    8.
    12.50
    14.20
    MATEMATYKA
    N. Kamińska
     
    9.
    10.
    14.25
    15.55
    MATEMATYKA
    N. Kamińska
     
    l.p.godzinaSEMESTR V 
    6.11.2020
    1.
    2.
    16.00
    17.30
    MATEMATYKA
    N. Kamińska
     
    3.
    4.
    17.35
    19.05
    MATEMATYKA
    N. Kamińska
     
    7.11.2020
    1.
    2.
    8.00
    9.30
    J. ANGIELSKI
    J. Domagalska
     
    3.
    4.
    9.35
    11.05
    J. ANGIELSKI
    J. Domagalska
     
    5.
    6.
    11.10
    12.40
    J. ANGIELSKI
    J. Domagalska
     
    7.
    8.
    12.50
    14.20
    J. POLSKI
    J. Zagajna-Wiatr
     
    9.
    10.
    14.25
    15.55
    J. POLSKI
    J. Zagajna-Wiatr
     

    PAŹDZIERNIK 2020 r.

    l.p.godzinaSEMESTR V
    09.10.2020
    1.
    2.
    16.00
    17.30
    BIOLOGIA
    R.Górska
    3.
    4.
    17.35
    19.05
    BIOLOGIA
    R.Górska
    10.10.2020
    1.
    2.
    8.00
    9.30
    MATEMATYKA
    N. Kamińska
    3.
    4.
    9.35
    11.05
    MATEMATYKA
    N. Kamińska
    5.
    6.
    11.10
    12.40
    MATEMATYKA
    N. Kamińska
    7.
    8.
    12.50
    14.20
    MATEMATYKA
    N. Kamińska
    9.
    10.
    14.25
    15.55
    MATEMATYKA
    N. Kamińska
    23.10.2020
    1.
    2.
    16.00
    17.30
    J. POLSKI
    J. Zagajna-Wiatr
    3.
    4.
    17.35
    19.05
    J. POLSKI
    J. Zagajna-Wiatr
    24.10.2020
    1.
    2.
    8.00
    9.30
    MATEMATYKA
    N. Kamińska
    3.
    4.
    9.35
    11.05
    MATEMATYKA
    N. Kamińska
    5.
    6.
    11.10
    12.40
    MATEMATYKA
    N. Kamińska
    7.
    8.
    12.50
    14.20
    MATEMATYKA
    N. Kamińska
    9.
    10.
    14.25
    15.55
    MATEMATYKA
    N. Kamińska

    WRZESIEŃ 2020 r.

    l.p.godzinaSEMESTR V
    11.09.2020
    1.
    2.
    16.00
    17.30
    BIOLOGIA
    R. Górska
    3.
    4.
    17.35
    19.05
    BIOLOGIA
    R. Górska
    12.09.2020
    1.
    2.
    8.00
    9.30
    J. ANGIELSKI
    J. Domagalska
    3.
    4.
    9.35
    11.05
    J. ANGIELSKI
    J. Domagalska
    5.
    6.
    11.10
    12.40
    J. ANGIELSKI
    J. Domagalska
    7.
    8.
    12.50
    14.20
    HISTORIA
    B. Chrzanowska
    9.
    10.
    14.25
    15.55
    HISTORIA
    B. Chrzanowska
    25.09.2020
    1.
    2.
    16.00
    17.30
    J. POLSKI
    J. Zagajna-Wiatr
    3.
    4.
    17.35
    19.05
    J. POLSKI
    J. Zagajna-Wiatr
    26.09.2020
    1.
    2.
    8.00
    9.30
    MATEMATYKA
    N. Kamińska
    3.
    4.
    9.35
    11.05
    MATEMATYKA
    N. Kamińska
    5.
    6.
    11.10
    12.40
    MATEMATYKA
    N. Kamińska
    7.
    8.
    12.50
    14.20
    BIOLOGIA
    R. Górska
    9.
    10.
    14.25
    15.55
    BIOLOGIA
    R. Górska
  • Biblioteka szkolna

    Godziny pracy biblioteki szkolnej

    PONIEDZIAŁEK8.00 — 14.30 Monika Kowalik
    WTOREK8.00 — 14.30 Monika Kowalik
    ŚRODA8.00 — 14.30 Monika Kowalik
    CZWARTEK8.00 — 14.30 Monika Kowalik
    10.50 — 12.50 Agata Nowak-Wierzchowska
    PIĄTEK8.00 — 14.30 Monika Kowalik